Producenci
Jak kupować?

§ 4. Zamówienia

 

1.Zamówienie można złożyć dodając wybrane produkty do "Koszyka" i klikając przycisk "Przejdź do transportu". Należy również podać informacje takie jak rodzaj płatności, rodzaj dostawy, adres dostawy oraz dane kontaktowe.

 

2.W przypadku wysyłki kurierskiej maksymalna kwota pobrania to 5000 PLN.

 

3.W celu sprawdzenia dostępności Towaru należy skontaktować się e-mailowo lub telefonicznie z obsługą sklepu SZRON-BIS. Potwierdzenie jest dokonywane pocztą elektroniczną na podany przez Nabywcę adres. Obsługa sklepu określi przybliżony termin realizacji zamówienia, dostępność Towaru oraz przekaże inne informacje istotne dla zrealizowania zamówienia.

 

4.Z chwilą potwierdzenia przez pracownika sklepu SZRON-BIS pocztą elektroniczną dostępności zamówionego Towaru, dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży Towaru pomiędzy Nabywcą a sklepem SZRON-BIS. Automatyczne, mailowe potwierdzenie złożenia zamówienia nie jest potwierdzeniem dostępności zamówionego Towaru i nie może być traktowane jako zawarcie umowy sprzedaży.

 

5.W przypadku "nietypowego" Towaru, którego zamówienie wymaga sprowadzenia specjalnie na potrzeby konkretnego zamówienia, sklep SZRON-BIS może zażądać od klienta wpłaty zadatku w wysokości do 20% wartości zamawianego Towaru, o czym poinformuje Klienta przy zawarciu umowy sprzedaży. W przypadku gdy Klient anuluje zamówienie przed upływem 30 dni od dnia wpłaty zadatku, a sklep wyraża gotowość do zrealizowania zamówienia Klienta, kwota zadatku ulega przepadkowi na rzecz sklepu. W przypadku zaistnienia konieczności wpłacenia przez Klienta zadatku, Klient jest informowany uprzednio o tym fakcie i ma prawo zrezygnować z takiego zamówienia przed wniesieniem zadatku.

 

6.Nabywca może anulować każde zamówienie od dnia zawarcia umowy do dnia jego dostawy poprzez wysłanie stosownej informacji za pomocą formularza kontaktowego. Anulowanie zamówienia, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym nie dotyczy prawa do odstąpienia od umowy sprzedaży konsumenckiej bez podania przyczyny w terminie 10 dni od dnia dostarczenia towaru.

 

7.W przypadku anulowania zamówienia (dotyczy wszystkich zamówień) po jego wysłaniu i jego nie odebraniu, Nabywca ponosi koszty dostawy Towaru i zwrotu do sklepu SZRON-BIS, zgodne z kosztami zawartymi w zamówieniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl